Imieniny

sob., 25/05/2024 - 10:05, Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny

Logowanie konta

Logowanie

 

Zaloguj do kartoteki

 

 

 

O nas

Data: 2006-03-20 14:53:00

 

Młodzieżowa Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa „Patronat-3” istnieje od 2.10.1981r. W okresie swej działalności Spółdzielnia wybudowała 15 budynków wielorodzinnych, 336 segmentów, 18 pawilonów i 50 garaży na terenie ok. 20 ha. Obecnie administruje i zarządza osiedlem „Przy Kamieniu” w Piasecznie. Osiedle zawiera pełną infrastrukturę techniczną i socjalną. Spółdzielnia posiada również 38 lokalowy budynek wielorodzinny w centrum Piaseczna. Od maja 2002r. Spółdzielnia wypełnia postanowienia ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych z 15.12.2000r. i spisuje z członkami umowy o ustanowieniu odrębnej własności lokali.

W okresie ustawowym Spółdzielnia poddaje się lustracji z całej działalności. Wnioski z nich wynikające są zrealizowane. Wyniki ekonomiczno-finansowe Spółdzielni są zadowalające. Spółdzielnia działa z ogromną dbałością o interesy swych członków mimo niewielkiej obsady personalnej.

Spółdzielnia wpisała się na trwałe w działalność na terenie powiatu piaseczyńskiego i województwa mazowieckiego. Członkowie naszej Spółdzielni aktywnie uczestniczą w życiu samorządowym Gminy i Starostwa w Piasecznie, gdzie przedstawiają i reprezentują interesy naszych spółdzielców.

Witryna przygotowana przez w oparciu o system CMS Drupal przez firmę 

Użyte w treści znaki handlowe i towarowe należą do ich prawnych właścicieli,  zostały użyte w celach informacyjnych.